Online soutěž odstartovala – rozdáváme první ceny

V dnech od 2. – 8. 11. 2020 proběhl „nultý“ týden online soutěže pro školy, DDM a SVČ, které jsou zapojené do projektu Šachy do škol. Tento „rozkoukávací“ týden byl určen pro registraci dětí a jejich první seznamování se strukturou a vyplňováním testů.

Přesto se již nemalé množství dětí pustilo do soutěže s plným nasazením, které rádi oceníme, a tak mimořádně již za tento nultý týden byl ze všech stoprocentních řešitelů vylosován Filip Klečák, ZŠ Ledeč nad Sázavou. Jako drobnou cenu dostane dle vlastního výběru buď Prémiové členství v Online testech nebo knihu z e-shopu www.sachy-dolmen.cz.

Nejaktivnější školou byla v nultém týdnu Základní a mateřská škola Hvozd, která si jako drobnou cenu také může vybrat z prémiového členství nebo knihu. (informace o ocenění byla zaslána na mailové adresy škol, svůj výběr můžete sdělit na tel. 775956183 nebo mailu martinbeil64@gmail.com)

 

V tomto a dalších týdnech děti soutěží  již o listopadové odměny. Těšit se můžou tři nejlepší řešitelé na vak na záda a šachový penál a tři vylosovaní řešitelé na vak na záda s přívěskem. Nezapomeňte, čím více úkolů vyřešíte a čím více získáte bodů, tím větší máte šanci na získání vylosované ceny. Navíc se všechny získané body sčítají do celkového hodnocení škol.

 

Děkujeme všem  vyučujícím a trenérům, že zprostředkovali dětem přístup do soutěže.

Přejeme všem dětem hodně elánu při trénování královské hry.

 

Venuše Souralová  Šachy do škol

Martin Beil Šachy Dolmen